Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /administrator/components/com_acesef/library/factory.php on line 22
Aktualności - Projektowanie stron WWW, pozycjonowanie Wrocław. Agencja Reklamowa Wrocław

Wesołych świąt Wielkanocnych

Wesołych świąt Wielkanocnych życzy Specom

Czytaj więcej...

Zapraszamy do kupowania w nowym sklepie

Nowy sklep właśnie opuścił naszą pracownie i już służy klientom Lederzentrum Polska. Zapraszamy wszystkich do odwiedzania nowego sklepu i oczywiście do kupowania:)

Czytaj więcej...

Podwajamy pieniądze na AdWords

Zapraszamy do naszej najnowszej promocji! Rozpocznij z nami działania a my damy Ci do 500zł. Po rozpoczęciu kampanii zasil swoje konto Google AdWords, a my w drugim miesiącu działania kampanii zasilimy je kwotą równą z pierwszego miesiąca. Kwota maksymalna w tym przypadku to 500zł. Pozwoli to Państwu na sprawdzenie użyteczności reklam Google, w Państwa biznesie. Zapraszamy do spróbowania.

Czytaj więcej...

Wesołych Świąt

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, agencja reklamowa Specom życzy wszystkim swoim klientom:
 
wspólnego spędzenia świąt wśród akompaniamentu kolęd, śpiewu dzieci, gwiazd na niebie, pruszącego spokojnie śniegu, smacznej kutii (o ile ją lubicie) przy wigilijnym stole....

Czytaj więcej...

Strona i sklep Lederzentrum Rosja

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niedawno stworzoną stronę internetową oraz sklep, dla rosyjskiego przedstawiciela marki Lederzentrum, europejskiego lidera specjalizującego się w produkcji środków do czyszczenia, renowacji i napraw skór, skór ekologicznych i tkanin.

Czytaj więcej...

Colourlock Czechy - Sklep

Stworzyliśmy stronę czeskiego sklepu internetowego Colourlock.cz. Colourlock jest niemiecką marką specjalizującą się w produkcji środków do czyszczenia, renowacji i napraw skór, skór ekologicznych i tkanin.

Czytaj więcej...

Ostatnie realizacje

Informacje

Zapewniamy firmom kompleksową obsługę, w zakresie marketingu internetowego. Przygotujemy strategie, zbadamy dla Państwa rynek, wykonamy i wypromujemy stronę internetową. Było by nam niezwykle miło spotkać się z Państwem i porozmawiać o biznesie. W końcu to nasza wspólna pasja! Zapraszamy!

Kontakt

Specom.pl

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 95,
I piętro, 50-016 Wrocław
(obok Dworca Głównego)

Biuro Specom