Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /administrator/components/com_acesef/library/factory.php on line 22
Aktualności - PAGE 2 - Projektowanie stron WWW, pozycjonowanie Wrocław. Agencja Reklamowa Wrocław

Sklep internetowy Sport i My

Z przyjemnościią wdrożyliśmy projekt graficzny wykonany przez firmę Mgnienia.pl dla sklepu Sport i My. Sklep oferuje przyczepki rowerowe z funkcją wózka. Do realizacji został użyty skrypt Joomla 2.5 oraz VirtueMart 2.0. Projekt obejmował implementacje grafiki, import danych produktów oraz wdrożenie modułu płatności.

Czytaj więcej...

Wdrożyliśmy mini CRM

Wykonaliśmy aplikację webową dla jednej z najlepiej rozpoznawanych marek w Polsce w dziedzinie przemysłu skórzanego. Projekt obejmował napisanie aplikacji, która będzie zapisywała w bazie danych szereg informacji (dane tekstowe, liczbowe, pliki graficzne oraz tekstowe).

Czytaj więcej...

Strona internetowa MATH-QUIZ

Dziś chcielibyśmy zaprezentować Wam nasz archiwalny projekt. Stworzyliśmy portal przeznaczony na rynek UK. Strona umożliwia rozwijanie umiejętności rozwiązując testy matematyczne na każdym poziomie zaawansowania. Działy zostały ułożone tematycznie, co znacznie ułatwią wyszukiwanie potrzebnych informacji.

Czytaj więcej...

Nowa strona Lederzentrum Polska

Stworzyliśmy nową stronę dla Lederzentrum Polska europejskiego lidera specjalizującego się w produkcji środków do czyszczenia, renowacji i napraw skór. Zmiana miała na celu poprawienie działania strony oraz zwiększeniu jej atrakcyjności.

Czytaj więcej...

Strona internetowa Comet Rem.CE

Wykonaliśmy stronę internetową dla firmy specjalizującej się w wykonywaniu elewacji, tynków zewnętrznych, fasad oraz wszelkimi dociepleniami budynków jedno i wielo rodzinnych, kamienic, bloków mieszkalnych i apartamentowców

Czytaj więcej...

Strona firmy budowlanej Ar-con

Wykonalismy strone internetową małej firmy budowlanej AR Construction. Firma działa z sukcesem na rynku lokalnym jak i na obszarze Województwa Dolnośląskiego obsługująca głównie klientów indywidualnych. Wykonuje prace i usługi budowlane, kompleksowe remonty mieszkań, adaptacje wnętrz i budowy od podstaw.

Czytaj więcej...

Ostatnie realizacje

Informacje

Zapewniamy firmom kompleksową obsługę, w zakresie marketingu internetowego. Przygotujemy strategie, zbadamy dla Państwa rynek, wykonamy i wypromujemy stronę internetową. Było by nam niezwykle miło spotkać się z Państwem i porozmawiać o biznesie. W końcu to nasza wspólna pasja! Zapraszamy!

Kontakt

Specom.pl

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 95,
I piętro, 50-016 Wrocław
(obok Dworca Głównego)

Biuro Specom