Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /administrator/components/com_acesef/library/factory.php on line 22
Podwajamy pieniądze na AdWords - Aktualności - Projektowanie stron WWW, pozycjonowanie Wrocław. Agencja Reklamowa Wrocław

Zapraszamy do naszej najnowszej promocji! Rozpocznij z nami działania a my damy Ci do 500zł. Po rozpoczęciu kampanii zasil swoje konto Google AdWords, a my w drugim miesiącu działania kampanii zasilimy je kwotą równą z pierwszego miesiąca. Kwota maksymalna w tym przypadku to 500zł. Pozwoli to Państwu na sprawdzenie użyteczności reklam Google, w Państwa biznesie. Zapraszamy do spróbowania.

Ostatnie realizacje

Wykonaliśmy stronę internetową dla firmy specjalizującej się w wykonywaniu elewacji, tynków zewnętrznych, fasad oraz wszelkimi dociepleniami budynków jedno i wielo rodzinnych, kamienic, bloków mieszkalnych i apartamentowców.

Informacje

Zapewniamy firmom kompleksową obsługę, w zakresie marketingu internetowego. Przygotujemy strategie, zbadamy dla Państwa rynek, wykonamy i wypromujemy stronę internetową. Było by nam niezwykle miło spotkać się z Państwem i porozmawiać o biznesie. W końcu to nasza wspólna pasja! Zapraszamy!

Kontakt

Specom.pl

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 95,
I piętro, 50-016 Wrocław
(obok Dworca Głównego)

Biuro Specom