Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /administrator/components/com_acesef/library/factory.php on line 22
Sklep colourlock.cz - Aktualności - Projektowanie stron WWW, pozycjonowanie Wrocław. Agencja Reklamowa Wrocław

Stworzyliśmy stronę czeskiego sklepu internetowego Colourlock.cz. Colourlock jest niemiecką marką specjalizującą się w produkcji środków do czyszczenia, renowacji i napraw skór, skór ekologicznych i tkanin.

Już jakiś czas temu powstał polski odpowiednik sklepu - Colourlock.pl. W sklepie wykorzystaliśmy znane i popularne technologie PrestaShop, CSS, Xhtml oraz bazę danych MySql. Kupowanie produktów w sklepie jest czystą przyjemnością czego dowodzi intuicyjny interfejs, oraz szybka możliwość zakupów. Wszystko to potwierdzają zadowoleni klienci.

Ostatnie realizacje

Wykonaliśmy stronę internetową dla firmy specjalizującej się w wykonywaniu elewacji, tynków zewnętrznych, fasad oraz wszelkimi dociepleniami budynków jedno i wielo rodzinnych, kamienic, bloków mieszkalnych i apartamentowców.

Informacje

Zapewniamy firmom kompleksową obsługę, w zakresie marketingu internetowego. Przygotujemy strategie, zbadamy dla Państwa rynek, wykonamy i wypromujemy stronę internetową. Było by nam niezwykle miło spotkać się z Państwem i porozmawiać o biznesie. W końcu to nasza wspólna pasja! Zapraszamy!

Kontakt

Specom.pl

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 95,
I piętro, 50-016 Wrocław
(obok Dworca Głównego)

Biuro Specom