Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /administrator/components/com_acesef/library/factory.php on line 22
Sklep colourlock.cz - Aktualności - Projektowanie stron WWW, pozycjonowanie Wrocław. Agencja Reklamowa Wrocław

Stworzyliśmy stronę czeskiego sklepu internetowego Colourlock.cz. Colourlock jest niemiecką marką specjalizującą się w produkcji środków do czyszczenia, renowacji i napraw skór, skór ekologicznych i tkanin.

Już jakiś czas temu powstał polski odpowiednik sklepu - Colourlock.pl. W sklepie wykorzystaliśmy znane i popularne technologie PrestaShop, CSS, Xhtml oraz bazę danych MySql. Kupowanie produktów w sklepie jest czystą przyjemnością czego dowodzi intuicyjny interfejs, oraz szybka możliwość zakupów. Wszystko to potwierdzają zadowoleni klienci.

Ostatnie realizacje

Mieliśmy przyjemność wdrożyć projekt graficzny wykonany przez firmę Mgnienia.pl dla sklepu Sport i My. Sklep oferuje przyczepki rowerowe z funkcją wózka dla aktywnych rodziców. Do realizacji został użyty skrypt Joomla 2.5 oraz VirtueMart 2.0

Informacje

Zapewniamy firmom kompleksową obsługę, w zakresie marketingu internetowego. Przygotujemy strategie, zbadamy dla Państwa rynek, wykonamy i wypromujemy stronę internetową. Było by nam niezwykle miło spotkać się z Państwem i porozmawiać o biznesie. W końcu to nasza wspólna pasja! Zapraszamy!

Kontakt

Specom.pl

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 95,
I piętro, 50-016 Wrocław
(obok Dworca Głównego)

Biuro Specom