Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /administrator/components/com_acesef/library/factory.php on line 22
Lederzentrum Polska - Realizacje - Projektowanie stron WWW, pozycjonowanie Wrocław. Agencja Reklamowa Wrocław

Typ: Sklep internetowy

Zakres prac: Stworzyliśmy nowy sklep dla naszego klienta Lederzentrum Polska. Lederzentrum jest generalnym przedstawicielem na terenie Polski niemieckiej Firmy Lederzentrum GmbH, europejskiego lidera specjalizującego się w produkcji środków do czyszczenia, renowacji i napraw skór, skór ekologicznych i tkanin

Wykorzystane technologie:

Zobacz online: sklep.lederzentrum.pl

 

 

 

    

Identyfikacja wizualna

Zakres prac: Wykonaliśmy projekt graficzny teczki firmowej, papieru firmowego i logo dla Lederzentrum Polska

Lederzentrum Polska

Typ: Strona internetowa

Zakres prac: Właśnie ukazała się nowa odsłona strony Lederzentrum Polska. Lederzentrum jest generalnym przedstawicielem na terenie Polski niemieckiej Firmy Lederzentrum GmbH, europejskiego lidera specjalizującego się w produkcji środków do czyszczenia, renowacji i napraw skór, skór ekologicznych i tkanin.

Wykorzystane technologie:

Zobacz online: lederzentrum.pl

 

Ostatnie realizacje

Wykonalismy strone internetową małej firmy budowlanej AR Construction. Firma działa z sukcesem na rynku lokalnym jak i na obszarze Województwa Dolnośląskiego obsługująca głównie klientów indywidualnych.

Informacje

Zapewniamy firmom kompleksową obsługę, w zakresie marketingu internetowego. Przygotujemy strategie, zbadamy dla Państwa rynek, wykonamy i wypromujemy stronę internetową. Było by nam niezwykle miło spotkać się z Państwem i porozmawiać o biznesie. W końcu to nasza wspólna pasja! Zapraszamy!

Kontakt

Specom.pl

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 95,
I piętro, 50-016 Wrocław
(obok Dworca Głównego)

Biuro Specom