Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /administrator/components/com_acesef/library/factory.php on line 22
Realizacje - PAGE 1.3 - Projektowanie stron WWW, pozycjonowanie Wrocław. Agencja Reklamowa Wrocław

Lederzentrum Polska

Typ: Strona internetowa

Zakres prac: Właśnie ukazała się nowa odsłona strony Lederzentrum Polska. Lederzentrum jest generalnym przedstawicielem na terenie Polski niemieckiej Firmy Lederzentrum GmbH, europejskiego lidera specjalizującego się w produkcji środków do czyszczenia, renowacji i napraw skór, skór ekologicznych i tkanin.

Wykorzystane technologie:

Zobacz online: lederzentrum.pl

 

Colourlock.pl

Typ: strona internetowa

Zakres prac: Już jakiś czas temu przygotowaliśmy stronę internetową dla Colourlock - niemieckiej marki specjalizującej się w produkcji środków do czyszczenia, renowacji i napraw skór, skór ekologicznych i tkanin. Przygotowaliśmy nowoczesną szatę graficzną, która podkreśla ekskluzywność produktów Colourlock. Strona wykonana w technologi flash, posiada prosty cms do zarządzania newsami oraz jest zintegrowana ze sklepem os commerce. (import listy produktów, zdjęć i opisów)

Wykorzystane technologie:

Zobacz online: colourlock.pl

Comet REM.CE

Typ: Strona internetowa

Zakres prac: Wykonaliśmy stronę internetową dla firmy specjalizującej się w wykonywaniu elewacji, tynków zewnętrznych, fasad oraz wszelkimi dociepleniami budynków jedno i wielo rodzinnych, kamienic, bloków mieszkalnych i apartamentowców. 

Wykorzystane technologie:

Zobacz online: cometrem.pl

 

Lederzentrum Rosja

Typ: Sklep internetowy

Zakres prac: Stworzyliśmy stronę internetową oraz sklep, dla rosyjskiego przedstawiciela marki Lederzentrum, europejskiego lidera specjalizującego się w produkcji środków do czyszczenia, renowacji i napraw skór, skór ekologicznych i tkanin.

Wykorzystane technologie:

Zobacz online: lederzentrum.ru/shop

 

Sport i My

Typ: Strona internetowa

Zakres prac: Mieliśmy przyjemność wdrożyć projekt graficzny wykonany przez firmę Mgnienia.pl dla sklepu Sport i My. Sklep oferuje przyczepki rowerowe z funkcją wózka dla aktywnych rodziców. Do realizacji został użyty skrypt Joomla 2.5 oraz VirtueMart 2.0. Projekt obejmował implementacje grafiki, import danych produktów oraz wdrożenie modułu płatności.

Wykorzystane technologie:

Zobacz online: sportimy.pl

AR Construction

Typ: Strona internetowa

Zakres prac: Wykonalismy strone internetową małej firmy budowlanej AR Construction. Firma działa z sukcesem na rynku lokalnym jak i na obszarze Województwa Dolnośląskiego obsługująca głównie klientów indywidualnych. Wykonuje prace i usługi budowlane, kompleksowe remonty mieszkań, adaptacje wnętrz i budowy od podstaw.

Wykorzystane technologie:

Zobacz online: ar-con.pl

 

Ostatnie realizacje

Informacje

Zapewniamy firmom kompleksową obsługę, w zakresie marketingu internetowego. Przygotujemy strategie, zbadamy dla Państwa rynek, wykonamy i wypromujemy stronę internetową. Było by nam niezwykle miło spotkać się z Państwem i porozmawiać o biznesie. W końcu to nasza wspólna pasja! Zapraszamy!

Kontakt

Specom.pl

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 95,
I piętro, 50-016 Wrocław
(obok Dworca Głównego)

Biuro Specom